°C

Po premierze filmu braci Sekielskich

Otwarty Mikrofon Radia Zachód

Po premierze filmu "Tylko nie mów nikomu " braci Sekielskich polska opinia publiczna zaangażowana w dyskusję na temat przestępstw pedofilii.

Pojawiają się pytania o to, jak zapobiegać zjawisku, którego skala trudna jest do oszacowania. Co zrobić, by lepiej chronić dzieci? Jak karać tych, którzy dopuszczają się tego rodzaju przestępstw? W jakim kierunku powinny iść legislacja, edukacja i prewencja? O tym w dzisiejszym Otwartym mikrofonie. Pyta Janusz Życzkowski

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 a już teraz na komentarze.

3 odpowiedzi na “Po premierze filmu braci Sekielskich”

  1. Dzień dobry ,jako kobieto czuję olbrzymie zażenowanie , panowie kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem ,zapomnieliście . Dzwonią mężczyźni wiekowo doświadczeni , którzy powinni być świadomi swoich słów ale dalej włączają do tematu pedofilii politykę . Problem jest poważny ,kościół przyznaje się do takich zdarzeń ,były ,miały fakt i co z tego żadne konkretne działania za tym nie poszły . Zmam dwóch już dorosłych mężczyzn , którzy rzucili naukę w Seminarium w Poznaniu ,powód bardzo poważny ,nie spełniło się ich powołanie ,zostali bardzo skrzywdzeni . Ogarnijcie się ludzie i wreszcie zrozumcie że każda forma wykorzystania seksualnego jest wielkim złem , tylko przepraszam ,wybaczcie nie ma komu powiedzieć . To jest niegodne nas ludzi rozumnych istot .

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.