°C

„Pijalnia wódki” w zrewitalizowanym centrum Gorzowa?

 

Lokal pod nazwą "Pijalnia piwa i wódki" powstał przy nowym gorzowskim deptaku. Oburzyło to radnego wojewódzkiego Marka Surmacza, który napisał w tej sprawie list do władz miasta. Sprawa wywołała szeroką dyskusję.

Czy centrum miasta to dobre miejsce na pijalnię wódki i piwa? Czy miasto dobrze zrobiło wydając zgodę na kolejny biznes z procentami? Jak oceniać politykę miasta w tej sprawie? Czy miasto powinno ograniczać miejsca sprzedaży alkoholu? O tym porozmawiamy w audycji.

Goście: (telefonicznie) Marek Surmacz, radny sejmiku; Jacek Szymankiewicz, wiceprezydent Gorzowa; prezes Stowarzyszenie Pomocy Bliźniemu im. Brata Krystyna Augustyn Wiernicki; radny Tomasz Manikowski, szef miejskiej komisji rozwiązywania problemów alkoholowych i pomysłodawca nocnego zakazu sprzedaży alkoholu w Gorzowie.

Zaprasza Marcin Sasim.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku