°C

Pierwsza lutowa ‚piątka’ już w głosowaniu!

RED BERRY MUSIC
 

Jonasi z nagraniem, w którym biorą udział ich życiowe partnerki, Red Lips z ulubionym koncertowym nagraniem fanów, duet Shakiry z Malumą, Ella Eyre powracająca do swoich korzeni i nowy singiel Mateusza Ziółko. Na kogo zagłosujecie?

JONAS BROTHERS – What A Man Gotta Do

‚What A Man Gotta Do’ to pełen energii kawałek, w którym gitara akustyczna i perkusja zapewniają groove oraz mnóstwo energii. Od singla nie sposób się uwolnić!  – What a man gotta do to be totally locked up by you? – pytają wokaliści w hooku. Klip do kawałka wyreżyserował Joseph Kahn. Jonas Brothers zaprosili do wideo swoje ukochane, a w teledysku możemy podziwiać nawiązania do takich filmowych klasyków jak ‚Grease’, ‚Nie Mów Nic’ czy ‚Ryzykowny Interes’. 

 

RED LIPS – Safari

– Postanowiliśmy nagrać wideoklip do ‚Safari’, ponieważ mamy ogromny sentyment do tej kompozycji. To ona otworzyła prace nad trzecim albumem. Nasi fani znają ją doskonale z wersji koncertowych i podobnie jak my – kochają ten utwór. Dostawaliśmy wiele wiadomości z prośbą o wydanie tej piosenki jako singiel promujący nasz nowy album. Przecież wszystko co robimy, robimy dla nich więc decyzja była jednomyślna – opowiada Ruda

 

SHAKIRA; ANUEL AA – Me Gusta (Alalalong)

‚Me Gusta’ to utwór nagrany z portorykańskim raperem i wokalistą Anuelem AA, którego przebój ‚China’ ma na YouTube już ponad 1 miliard wyświetleń! Nowy hiszpańskojęzyczny singiel ukazuje się tuż przed występem Artystki podczas finału Super Bowl, który odbędzie się 2 lutego 2020 roku.

 

ELLA EYRE – New Me

Kawałek opowiada o momencie po rozstaniu, kiedy odzyskujesz poczucie własnej wartości oraz miłość do samego siebie, którą mogłeś zatracić za sprawą toksycznej relacji. Ella Eyre opowiada: – ‚New Me’ to jedna z moich ulubionych piosenek, które kiedykolwiek napisałam. Przebierałam nogami, żeby w końcu ją wydać. Każdy z nas ma na koncie złe decyzje związane ze związkami. ‚New Me’ opowiada o wcieleniu w życie nowego sposobu myślenia, odnalezieniu siły i poczucia własnej wartości, by jak najszybciej odciąć się od szkodliwych emocji.

 

MATEUSZ ZIÓŁKO – Obiecaj Mi

Najnowsza piosenka Mateusza Ziółko ‚Obiecaj Mi’ uświadamia, że czas biegnie, że wszystko przemija. I dobre, i złe chwile. O tych złych nie warto pamiętać i ich we wspomnieniach pielęgnować. Często przyczyną niepowodzeń jesteśmy my sami. Popełniamy błędy, których nie sposób naprawić, ale od najbliższych osób oczekujemy wybaczenia. I gdy jesteśmy kochani – i sami kochamy – to możemy liczyć na taki odruch serca. Tylko wtedy życie, które pędzi, ma sens – gdy przy boku jest ktoś, kogo możemy być pewni. Że nas nie zostawi w potrzebie, nie zawiedzie naszego zaufania, nie złamie nam serca, nie oszuka i nie zrani. Nie odejdzie nawet wtedy, gdy go zawiedziemy. Wówczas nawet przemijanie nie jest takie straszne…

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku