°C

Pierwsi wrześniowi kandydaci do kolejnego notowania Mniej-Więcej Listy

Universal Music

Początek nowego miesiąca, zapowiedzi singlowe nowych albumów i 5 narpawdę mocnych tytułów w poczekalni. Komu dacie szansę? Na który z nich zagłosujecie?

LENNY KRAVITZ 5 More Days Till Summer
‚5 More Days ‘Till Summer’ to drugi radiowy singiel Lenny’ego Kravitza, pochodzący z nowej płyty ‚Raise Vibration’. Album będzie miał premierę 7 września 2018 roku i jest dostępny już w przedsprzedaży.

Rozświetlony letnim słońcem Lenny Kravitz przedstawia historię, którą usłyszał w barze. „To opowieść o starszym mężczyźnie, około sześćdziesiątki” – mówi Lenny – „Nigdy się nie ożenił, pracuje podczas nocnej zmiany, śpi w ciągu dnia i zewsząd otacza go mrok. Zbiera pieniądze na swoje pierwsze w życiu wakacje. Wyobraziłem sobie jak przemienia się w młodszego siebie i doświadcza wszystko to, co go ominęło. To słodka, pełna radości piosenka!”

 

THE 1975 TooTiemTooTimeTooTime
The 1975 zaprezentowali nowy utwór ‚TOOTIMETOOTIMETOOTIME’. To drugi oficjalny singiel zapowiadający płytę ‚A Brief Inquiry Into Online Relationships’.

Za sprawą najnowszego singla The 1975 wkraczają na popowe terytorium. Jak przyznał frontman zespołu, Matt Healy, w rozmowie z’The Guardian’, ‚TOOTIMETOOTIMETOOTIME’ to tropical house w stylu Drake’a.

 

FILATOV & KARAS Highway
Filatov & Karas mają łącznie ponad 300 mln streamów globalnie, a z każdym dniem grono ich fanów powiększa się. Po sukcesach poprzednich singli przebojowy duet ma w zanadrzu kolejny hit!
Najnowszy singiel – ‚Highway’ – to Filatov & Karas w szczytowej formie. Muzycy przygotowali dla słuchaczy kawałek kipiący energią, z uzależniającą mieszanką popu i muzyki klubowej. Główną rolę w teledysku zagrali sprawcy całego zamieszania.

 

 

 

AGNIESZKA ADAMCZEWSKA W Moje Oczy Patrz
Agnieszka Adamczewska prezentuje drugi singiel – ‚W Moje Oczy Patrz’. 

– W całym codziennym zamieszaniu i gonitwie za… – właściwie za czym? – największym skarbem jest spojrzeć najbliższej osobie w oczy. Tam wszystko jest zapisane. Czyjeś spojrzenie może zmienić nasze nastawienie do wszystkiego w jedną chwilę – tak o nowym singlu mówi Agnieszka.

 

 

 

RAY BLK Run Run
Ray BLK, zwyciężczyni prestiżowego plebiscytu BBC Sound of 2017, powraca z nowym singlem ‚Run Run’. Zarówno utwór, jak i teledysk, dotyczą tematyki groźnych ataków z użyciem noży i broni w Londynie. Jak przyznaje artystka, inspiracją były wydarzenia z jej życia. – Chciałam w ten sposób zwrócić się do osób, które uważają, że ten problem ich nie dotyczy. Niektórym wydaje się, że to tylko puste newsy z telewizji, czują się więc kompletnie odcięci emocjonalnie od tego tematu. Uważam, że nie należy zamiatać sprawy pod dywan. Musimy reagować, pomagać, inaczej nie będzie zmiany. Należy pamiętać, że to, co dla jednych jest numerem ofiar w wiadomościach, dla drugich oznacza stratę dziecka lub innej bliskiej osoby – powiedziała Ray BLK w rozmowie z BBC Radio 1.

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.