°C

Pentatonix – Christmas Is Here!

Pentatonix to nie tylko najsłynniejsza - i najmodniejsza w sieci - wokalna grupa a capella na świecie. To także niestrudzeni dostawcy bożonarodzeniowych płyt, którzy do swojej kolekcji dołączają właśnie nową pozycję - "Christmas Is Here!".

Nietypowe i fascynujące aranżacje głosowe słynnych kolęd, utworów świątecznych i kolekcje nowych utworów w klimacie gwiazdkowym co roku porywają coraz to nowych fanów i Bożonarodzeniowe płyty Pentatonix cieszą się niesłabnącą popularnością. Nowy materiał to 12 utworów po części znanych („Jungle Bells”, „Rockin’ Around the Christmas Tree”), po części oryginalnych, specjalnie napisanych z tej okazji piosenek, w tym singlowego „Making Christmas”. Warto dodać, że w piosence „Grown-Up Christmas List” obok amerykańskiego kwintetu gościnnie usłyszymy także Kelly Clarkson.

Lista piosenek:

1. What Christmas Means To Me

2. Rockin’ Around The Christmas Tree

3. It’s Beginning To Look A Lot Like Christmas

4. Grown-Up Christmas List (feat. Kelly Clarkson)

5. Greensleeves (Interlude)

6. Sweater Weather

7. When You Believe (feat. Maren Morris)

8. Waltz Of The Flowers

9. Here Comes Santa Claus

10. Making Christmas

11. Where Are You Christmas?

12. Jingle Bells (with Orchestra)

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.