°C

Ostatnie listopadowe świeżynki!

Muniek Staszczyk
 

Filmowy Muniek, zwycięski hit Eurowizji Kids, szczery James Blunt, kolejne nagranie Sigali z Elle i ognista piosenka Nico! Który z hitów skradnie Wasze serca?

JAMES BLUNT The Truth
James Blunt powraca z nowym albumem ‚Once Upon A Mind’. Pierwszy singiel ‚Cold’ razem z klipem przywołują wspomnienia kultowego ‚You’re Beautiful’ sprzed 15 lat. Kolejny singiel z krążka nosi tytuł ‚The Truth’.

 

 

VIKI GABOR Superhero
Viki Gabor z piosenką ‚Superhero’ reprezentowała Polskę w tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który odbył się w Gliwicach. Zwyciężyła!

 

 

SIGALA; ELLA HENDERSON We Got Love
‚We Got Love’ to nowy singiel brytyjskiego producenta muzyki tanecznej – Sigali. W 2018 roku Sigala wydał swój debiutancki album studyjny ‚Brighter Days’, na którym pojawili się tacy Artyści jak Meghan Trainor, French Montana, Sean Paul, The Vamps, Kylie Minogue czy Kodaline. Album był najwyżej notowanym debiutanckim albumem tanecznym 2018 roku i otrzymał certyfikat BRIT Silver. 26 marca Sigala wystąpi w warszawskim klubie Niebo.

 

 

NICO SANTOS Play With Fire
Nico Santos kocha igrać z ogniem. Nie boi się ryzykować, nawet jeśli miałby się sparzyć. To właśnie dlatego 26-letni wokalista i kompozytor osiągnął tak wielki sukces na europejskiej scenie pop. Czas na najnowszy singiel Nico Santosa – ‚Play With Fire’!

 

MUNIEK STASZCZYK Ołów

Po zawieszeniu działalności grupy T.Love, Muniek Staszczyk powraca w solowej odsłonie. ‚Album ‚Syn Miasta’  jest już na rynku, Oto aktualny singiel!

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku