°C

Ostatnia wakacyjna piątka do zagłosowania?

Warner Music Poland
 

Wakacje pogodowo w pełni, kalendarzowo zmierzają ku końcowi. Dla podtrzymania dobrych nastrojów mamy 5 nowych, no może prawie nowych tytułów, coś filmowego, coś w nowej odsłonie, coś eksperymentalnego, rozkołysanego i coś festiwalowego. Dla każdego coś miłego! Zapraszamy do głosowania!

KESHA Best Day (Angry Birds 2 Remix)
Ma 32 lata, i 3 płyty długogrające, które sprzedały się na całym świecie w 60 mln egzemplarzy. Do kolekcji swoich wielkich hitów, po ‚Tik Tok’, ‚Blah Blah Blah, ‚Blow’, czy ‚Die Young’, a także kilku fantastycznych gościnnych udziałach w skcesach utworów innych Artystów, serwuje nam piosenkę niosącą drugą część kreskówki ‚Angry Birds’!

ANITA LIPNICKA Piosenka Księżycowa
25 lat temu na polskim rynku muzycznym pojawiła się dziewiętnastoletnia Anita Lipnicka. W tym roku mija ćwierć wieku od jej spektakularnego debiutu. Pierwszą odsłoną zapowiadanego na jesień albumu, który ukaże się pod szyldem Warner Music Poland, jest ‚Piosenka Księżycowa’ – niekwestionowany hit lat dziewięćdziesiątych. W nowej wersji została wyprodukowana przez Kubę Karasia – współzałożyciela duetu The Dumplings.

 

EDYTA GÓRNIAK; GROMEE Król
Niekwestionowana supergwiazda i ikona polskiej sceny, Edyta Górniak, połączyła siły z niezwykle popularnym producentem, DJ-em – Gromee’em. Efektem tego spotkania jest singiel ‚Król’. 

 

CHRISTOPHER Tulips
Do tej pory Christopher wydał 4 albumy: ‚Colours’ (2012), ‚Told You So’ (2014), ‚Closer’ (2016) oraz ‚Under the Surface’ (z 22 lutego 2019). Jego ostatnim singlem był utwór ‚Real Life’, do którego powstał klip nakręcony podczas trasy po Azji. Na  tegorocznym Festiwalu Top of the Top Sopot Festival Christopher wystąpił z utworem ‚Tulips’.

 

KAMIL BEDNAREK; MATHEO; CLAYSTEER Możemy Więcej
‚Najważniejsze to zachować proporcje wewnątrz siebie. Równie ważnym jest być odpowiedzialnym rodzicem, opiekunem, szefem, ale też ważne zachować w sobie dziecięcą radość. W dzisiejszych czasach najgorsze to zabić w sobie dzieciaka… — opowiada o utworze Bednarek.
Nowy singiel Kamila Bednarka powstał we współpracy z Mateuszem ‚Matheo’ Schmidtem i Kacprem ‚Claysteer’ Harabinem.

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku