°C

Ogrodowy Zawrót Głowy 9.02.2020

Fot. Pixabay
 

Dziś w programie kwiatowy temat inspirowany zbliżającym się Dniem Zakochanych. Podpowiemy co zrobić, by nasz ogród był przyjazny ptakom. Porozmawiamy też o kondycji lubuskich ogrodów działkowych.

Jakie kwiaty podarować na Walentynki kobiecie? Czy wypada ofiarować bukiet mężczyźnie? Na te i inne pytania odpowiada Izabeli Patek, Agnieszka Jeger – Kaczmarek, florystka z kwiaciarni „Oxalis’” w Gorzowie.

Co zrobić by do naszego ogrodu chętnie zaglądały ptaki? Ich obecność to nie tylko piękny widok i śpiew, ale też naturalny sposób walki ze szkodnikami. Co możemy zrobić właśnie teraz, zimą, by nie omijały naszego ogrodu czy działki? Rozmowa z zielonogórską ogrodniczką Beatą Tokarz.

O kondycji lubuskich ogrodów działkowych z Marianem Pasińskim prezesem Okręgowego Zarządu PZD w Zielonej Górze rozmawia Marek Turowski.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku