°C

Ogrodowy Zawrót Głowy 8.03.2020

Fot. S. Misiak
 

Co możemy robić w tej chwili w marcowym ogrodzie? Jakie drzewa i krzewy powinniśmy przyciąć właśnie teraz? Czy warto pomyśleć o przesadzeniu roślin? Kwiaty na dzień kobiet poleci florystka z Gorzowa.

Według kalendarza ciągle mamy zimę, za nami bardzo ciepłe jak na tę porę roku tygodnie, ale nie wiadomo co jeszcze nas czeka – mówi zielonogórski przyrodnik Sebastian Pilichowski. Jak jednak przyznaje – ma nadzieję, że dużych mrozów już nie będzie:

Co możemy robić w tej chwili w marcowym ogrodzie? Jakie krzewy możemy, a nawet powinniśmy przyciąć właśnie teraz? Czy to równie dobry czas na przesadzenie roślin?

Beata Tokarz, Studio Zieleni Bea:

Dziś obchodzimy Dzień Kobiet. Wiele pań otrzyma piękne kwiaty. Izabela Patek odwiedziła Jagodę Kisielewską z kwiaciarni „Jagódka” w Gorzowie, by zapytać o to jakie kwiaty warto ofiarować kobietom tego właśnie dnia?

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku