°C

Ogrodowy Zawrót Głowy 30.06.2019

Fot. Pixabay

Dziś w programie o lawendzie – dlaczego tak lubimy te rośliny? Gdzie najlepiej sadzić lawendę? Odwiedzimy też dwa ciekawe ogrody na północy regionu i tu rozmowy m.in. o różach, milinie oraz wierzbie japońskiej.

Lawenda jedną z najbardziej ulubionych roślin Lubuszan. Od lat jest bardzo chętnie kupowana i uzupełnia pięknie nasadzenia w ogrodach. O fenomenie lawendy rozmawiamy z Beatą Tokarz z zielonogórskiego Studia Zieleni BEA

Dziś ponownie odwiedzamy ogród pani Izy Berdowskiej, malarki, akwarelistki, u której pięknie kwitną teraz róże, zachwycają niezapominajki oraz winogrona o nazwie Iza. Tak więc Iza z Izą o Izie:

Wraz z Izabelą Patek zaglądamy też do przydomowego ogrodu Łucji Marczyk – Rajchel z Gorzowa. U pani Łucji aktualnie uwagę przyciągają róże, milin i wierzba japońska.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.