°C

Ogrodowy Zawrót Głowy 30.06.2019

Fot. Pixabay
 

Dziś w programie o lawendzie – dlaczego tak lubimy te rośliny? Gdzie najlepiej sadzić lawendę? Odwiedzimy też dwa ciekawe ogrody na północy regionu i tu rozmowy m.in. o różach, milinie oraz wierzbie japońskiej.

Lawenda jedną z najbardziej ulubionych roślin Lubuszan. Od lat jest bardzo chętnie kupowana i uzupełnia pięknie nasadzenia w ogrodach. O fenomenie lawendy rozmawiamy z Beatą Tokarz z zielonogórskiego Studia Zieleni BEA

Dziś ponownie odwiedzamy ogród pani Izy Berdowskiej, malarki, akwarelistki, u której pięknie kwitną teraz róże, zachwycają niezapominajki oraz winogrona o nazwie Iza. Tak więc Iza z Izą o Izie:

Wraz z Izabelą Patek zaglądamy też do przydomowego ogrodu Łucji Marczyk – Rajchel z Gorzowa. U pani Łucji aktualnie uwagę przyciągają róże, milin i wierzba japońska.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku