°C

Ogrodowy Zawrót Głowy 28.07.2019

Jak dbać o rośliny szczepione na pniu, co wysiewamy latem. Seria porad dla zainteresowanych hodowlą drzewek bonzai. I odwiedziny w ogrodzie Artura Nełkowskiego – to tematy dzisiejszego programu dla miłośników roślin.

Na początek rozmowa z zielonogórską ogrodniczką Beatą Tokarz. Tym razem pytania o letnią pielęgnację coraz bardziej popularnych drzewek szczepionych na konkretnej wysokości. A w drugiej części – letnie wysiewanie:

Ponownie odwiedzamy ogród, aktora Teatru im. Juliusza Osterwy, Artura Nełkowskiego w Łośnie. Sprawdzamy jak rośnie wisteria, różne gatunki róż oraz krzewuszka. Aktor opowie też o tym, jaką role pełni w ogrodzie poranna rosa?

O tym wszystkim Artur Nełkowski w rozmowie z Izabelą Patek.

Ryszard Bronisz jest wielkim miłośnikiem drzewek bonzai. Wszystkim tym, którzy chcieliby hodować i pielęgnować w swoich domach takie rośliny udziela kilku rad.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.