°C

Ogrodowy Zawrót Głowy 28.07.2019

Fot. Pixabay
 

Jak dbać o rośliny szczepione na pniu, co wysiewamy latem. Seria porad dla zainteresowanych hodowlą drzewek bonzai. I odwiedziny w ogrodzie Artura Nełkowskiego – to tematy dzisiejszego programu dla miłośników roślin.

Na początek rozmowa z zielonogórską ogrodniczką Beatą Tokarz. Tym razem pytania o letnią pielęgnację coraz bardziej popularnych drzewek szczepionych na konkretnej wysokości. A w drugiej części – letnie wysiewanie:

Ponownie odwiedzamy ogród, aktora Teatru im. Juliusza Osterwy, Artura Nełkowskiego w Łośnie. Sprawdzamy jak rośnie wisteria, różne gatunki róż oraz krzewuszka. Aktor opowie też o tym, jaką role pełni w ogrodzie poranna rosa?

O tym wszystkim Artur Nełkowski w rozmowie z Izabelą Patek.

Ryszard Bronisz jest wielkim miłośnikiem drzewek bonzai. Wszystkim tym, którzy chcieliby hodować i pielęgnować w swoich domach takie rośliny udziela kilku rad.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku