°C

Ogrodowy Zawrót Głowy 26.05.2019

Fot. Pixabay

Dziś w programie o ogródkach warzywnych, rozmowa o iglakach a także kolejna wizyta w ogrodzie Krystyny Caban z Gorzowa, która opowie o swoich kwiatach.

Beata Tokarz, zielonogórska ogrodniczka i projektantka terenów zieleni z radością obserwuje trend powrotu do tworzenia zakątków warzywnych na działkach i w przydomowych ogródkach. – Samodzielnie wyhodowane warzywa smakują zawsze lepiej niż kupne – przekonuje ogrodniczka:

Marek Turowski przy okazji ostatniego kiermaszu Zielone Ogrody nad Odrą w Nowej Soli zgłębiał dla nas temat iglaków. Czym warto się zainteresować i jak pielęgnować iglaki? O tym w rozmowie ze specjalistą, Radosławem Czyrwonym ze Szkółki Drzew w Deszcznie.

Ponownie odwiedzamy ogród Krystyny Caban z Gorzowa. Tym razem pani Krystyna kontynuuje swoją opowieść o różach, radzi czym nawozić ziemię, by kwiaty rosły pięknie. Jej dumą są goździki, zwłaszcza brodate.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.