°C

Ogrodowy Zawrót Głowy 26.05.2019

Fot. Pixabay
 

Dziś w programie o ogródkach warzywnych, rozmowa o iglakach a także kolejna wizyta w ogrodzie Krystyny Caban z Gorzowa, która opowie o swoich kwiatach.

Beata Tokarz, zielonogórska ogrodniczka i projektantka terenów zieleni z radością obserwuje trend powrotu do tworzenia zakątków warzywnych na działkach i w przydomowych ogródkach. – Samodzielnie wyhodowane warzywa smakują zawsze lepiej niż kupne – przekonuje ogrodniczka:

Marek Turowski przy okazji ostatniego kiermaszu Zielone Ogrody nad Odrą w Nowej Soli zgłębiał dla nas temat iglaków. Czym warto się zainteresować i jak pielęgnować iglaki? O tym w rozmowie ze specjalistą, Radosławem Czyrwonym ze Szkółki Drzew w Deszcznie.

Ponownie odwiedzamy ogród Krystyny Caban z Gorzowa. Tym razem pani Krystyna kontynuuje swoją opowieść o różach, radzi czym nawozić ziemię, by kwiaty rosły pięknie. Jej dumą są goździki, zwłaszcza brodate.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku