°C

Ogrodowy Zawrót Głowy 24.11.2019

Fot. Pixabay
 

Ogród końca listopada - jakie prace możemy wykonać właśnie teraz. Niegrabienie liści - dlaczego warto zostawiać je w ogrodach i jak je później wykorzystać Domki dla jeży, czyli ogród przyjazny zwierzętom - to niektóre tematy programu.

Na początek rozmowa z zielonogórską ogrodniczką Beatą Tokarz:

Temat grabienia lub niegrabienia liści oraz innych ogrodowych prac, o których warto jesienią pamiętać rozwijamy w rozmowie z Marcinem Barabaszem ze Szkółki Krzewów Ozdobnych „Pudełek” z Iłowej. Renata Wcisło pytała też jak zadbać o róże i trawy ozdobne?

Ponownie odwiedzamy jesienny ogród Izabeli Berdowskiej, akwarelistki, a także autorki biżuterii z wykorzystaniem roślin. Tym razem rozmawiamy o oczkowaniu róż, których pani Iza ma w swoim ogrodowym królestwie mnóstwo. Będzie też mowa o drzewach iglastych, stokrotkach, kwitnących w listopadzie ziołach oraz o domku dla jeży. Ogród Izy Berdowskiej, w czasie nagrań skąpany w deszczu odwiedziła Izabela Patek.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku