°C

Ogrodowy Zawrót Głowy 14.04.2019

Fot. Pixabay

Dziś w programie porozmawiamy o roślinach cebulowych a także o bratkach, których coraz więcej jest również w nasadzeniach miejskich. Odwiedzimy gorzowian na ich ogrodach działkowych – sprawdzimy co ich cieszy, a co przysparza im problemów. Katarzyna Jenek z Drezdenka podpowie jak przygotować świąteczne stroiki.

Na początek rozmowa z Beatą Tokarz, zielonogórską ogrodniczką i projektantką terenów zieleni. Dziś wracamy do kwiatów cebulowych – jak o nie zadbać, by jak najdłużej cieszyły nas swoim widokiem:

W Ogrodowym Zawrocie Głowy przenosimy się do Gorzowa, a tu Anna Przybylak odwiedziła działkowców i dokonała swoistego przeglądu rodzinnych ogrodów działkowych.

Katarzyna Jenek z Drezdenka jest plastyczką – prowadzi zajęcia z dorosłymi i dziećmi, poświęcone temu jak przygotować stroiki wielkanocne. Izabeli Patek udzieliła kilku rad w jaki sposób przygotować wielkanocne ozdoby.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.