°C

Ogrodowy Zawrót Głowy 12.05.2019

Fot. Pixabay

W tym programie materiał o śliwach, brzoskwiniach i innych drzewach owocowych, zaproszenie na drugi dzień nowosolskich targów Zielone Ogrody nad Odrą i relacja z pierwszego dnia wydarzenia. Zajrzymy też do mobilnych ogrodów w Gorzowie.

Dzisiejszy program rozpoczynamy od spaceru po alei drzew owocowych w szkółce roślin w Przytoku. A naszą przewodniczką jest Aleksandra Miczka:

Czas na odwiedziny w ogrodzie przy gorzowskim oddziale Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Niepełnosprawni mają tutaj również możliwość pracy w tzw. mobilnych ogrodach. Mówiliśmy o nich jesienią. Teraz sprawdzamy jakie prace są tu wykonywane wiosną. Materiał Izabeli Patek:

Na koniec przenosimy się do Nowej Soli, gdzie od wczoraj trwa siódmy wiosenny kiermasz ogrodniczy Zielone Ogrody nad Odrą. Również dziś można odwiedzać tu stoiska licznych wystawców. Takie odwiedziny ma już za sobą nasz nowosolski reporter Marek Turowski:

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.