°C

Ogrodowy Zawrót Głowy 1.12.2019

Fot. Pixabay
 

Ogród początku grudnia, co jeszcze warto posadzić, co uporządkować, a co zostawić. Nasadzenia późnej jesieni – roślin z gołym korzeniem oraz kwiatów cebulowych. Wizyta w ekoogrodzie Aleksandry Karłowskiej. Materiał o stroikach – to tematy dzisiejszego programu.

 

Co zostawić w ogrodzie późnej jesienią a co obowiązkowo należy uprzątnąć? Podpowiada Beata Tokarz ze Studia Zieleni BEA

Odwiedzamy działkę Aleksandry Karłowskiej, która jest zwolenniczką uprawiania ogrodu w sposób jak najbardziej ekologiczny. Przyjrzymy się ciągle zielonym, nawet teraz jesienią takim roślinom, jak: podagrycznik, pokrzywa, oregano czy miechunka. Ogród pani Aleksandry odwiedziła Izabela Patek.

Rozpoczyna się grudzień. Coraz bliżej do świąt Bożego Narodzenia. W ofercie kwiaciarni i centrów ogrodowych są już stroiki i wieńce. Można też je wykonać samodzielnie. Warto, oczywiście wykorzystać żywe, pachnące elementy. Rozmowa Renaty Wcisło.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku