°C

Odcienie życia

RADIOWIECZÓR

Odcienie życia - Jagna Rolska | Księgarnia internetowa Poczytaj.plKsiążka Testament życia - zdjęcie 1

 Jagna Rolska jest absolwentką Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie. Autorką „SeeIT” nominowanego w konkursie na powieść roku 2019 organizowanym przez portal „Lubimy czytać” w kategorii powieści fantastycznych oraz „Testamentu życia”, który otrzymał tytuł „Książki roku 2019” w kategorii powieści obyczajowych plebiscytu Granice.pl. Na co dzień zastępca redaktora naczelnego w najstarszym polskim portalu fantastycznym „Fahrenheit”. 

Odcienie życia – dzisiaj premiera, to zarazem drugi i ostatni tom Testamentu życia. Bohaterką jest młoda dziewczyna wychowywana przez ojca. Pewnego dnia, po otrzymaniu prezentu, który wywróci jej  do góry nogami  jej poukładane życie, wybiera się w podróż, która zmienia jej pojmowanie świata.

Wydawnictwo Lucky Radom

 Rozmowa z autorką Jagną Rolską 

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku