°C

O czym świadczą nagrane wypowiedzi Sławomira Neumanna?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód.

Sławomir Neumann prominentny polityk Platformy Obywatelskiej został nagrany przez jednego ze swoich partyjnych kolegów w 2017 r. Część taśm została ujawniona w 2018 r. po publikacji Gazety Tczewskiej a pozostałe nagrania ujawniono w ubiegłym tygodniu.

Dowiadujemy się z nich co Sławomir Neumann – posługujący się nieparlamentarnym językiem – mówi o sposobie uprawiania polityki wewnątrzpartyjnej, o koalicjantach Platformy Obywatelskiej, o sądownictwie, wyborcach, i politykach opozycyjnych mających kłopoty z prawem.

Sławomir Neumann złożył wczoraj rezygnację z przewodniczenia klubowi parlamentarnemu Platformy Obywatelskiej – Koalicji Obywatelskiej. W Otwartym Mikrofonie Radia Zachód pytamy; O czym świadczą nagrane wypowiedzi Sławomira Neumanna? Pyta Adam Ruszczyński.

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze.

Co sądzicie na ten temat❓Czekamy na Wasze telefony do studia i komentarze w internecie. Otwarty Mikrofon 📞📻⌨ zaprasza ⤵

Opublikowany przez Radio Zachód Poniedziałek, 7 października 2019

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.