°C

O czym świadczą nagrane wypowiedzi Sławomira Neumanna?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód.
 

Sławomir Neumann prominentny polityk Platformy Obywatelskiej został nagrany przez jednego ze swoich partyjnych kolegów w 2017 r. Część taśm została ujawniona w 2018 r. po publikacji Gazety Tczewskiej a pozostałe nagrania ujawniono w ubiegłym tygodniu.

Dowiadujemy się z nich co Sławomir Neumann – posługujący się nieparlamentarnym językiem – mówi o sposobie uprawiania polityki wewnątrzpartyjnej, o koalicjantach Platformy Obywatelskiej, o sądownictwie, wyborcach, i politykach opozycyjnych mających kłopoty z prawem.

Sławomir Neumann złożył wczoraj rezygnację z przewodniczenia klubowi parlamentarnemu Platformy Obywatelskiej – Koalicji Obywatelskiej. W Otwartym Mikrofonie Radia Zachód pytamy; O czym świadczą nagrane wypowiedzi Sławomira Neumanna? Pyta Adam Ruszczyński.

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze.

Co sądzicie na ten temat❓Czekamy na Wasze telefony do studia i komentarze w internecie. Otwarty Mikrofon 📞📻⌨ zaprasza ⤵

Opublikowany przez Radio Zachód Poniedziałek, 7 października 2019

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku