°C

O co chodzi w sporze o zmianę prawa mającą chronić dzieci?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód.
 

Niespełna tydzień po wyborach do dyskursu publicznego wracają sprawy światopoglądowe. Tym raze temat dotyczy ustawy mającej na celu ochronę najmłodszych przed przestępstwami na tle seksualnym.

Jej zapisy o karaniu za propagowanie i pochwalanie zachowań pedofilskich oburzyły jednak środowiska lewicowo – liberalne oraz te związane z ruchami lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów. W ich ocenie ustawa w praktyce zakaże edukacji seksualnej w szkołach.

W Otwartym Mikrofonie pytamy o Państwa ocenę proponowanych rozwiązań oraz to jakiej edukacji w omawianym obszarze Państwo oczekujecie. Pyta Janusz Życzkowski

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze.

Dziś w Otwartym Mikrofonie pytamy o Waszą ocenę proponowanych zmian w Kodeksie Karnym ⤵ 📞⌨📻 Czekamy na Wasze opinie i komentarze

Opublikowany przez Radio Zachód Czwartek, 17 października 2019

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku