°C

Nowości pierwszego tygodnia września!

Warner Music
 

Zapowiada nam się ciekawy miesiąc. Na otwarcie piątka jeszcze nawiązująca w większości do klimatów wakacyjnych - będzie dueta Patryka z Michałek, Roxie wystąpi u boku B-Oka i Kristiana, The Faim zapowiedzą premierę debiutu, Marcin Sójka doda otuchy, a Ava spróbuje pobić popularności porzednie single. Kogo wybierzecie?

AVA MAX Torn
Wokalistka ugruntowała swój sukces za sprawą pokrytego potrójną platyną w Polsce przeboju ‚Sweet but Psycho’, który spędził trzy tygodnie w top 10 notowania Hot 100 Billboardu oraz dotarł na 3. miejsce USA Pop Radio. W marcu Ava zaprezentowała kolejny singiel, ‚So Am I’, który niósł przesłanie akceptacji i poczucia przynależności. Nagranie dotarło do top 5 radiowych playlist w Europie (numer 1 w Polsce) oraz zdobyło 33 miliony streamów w samych tylko Stanach Zjednoczonych. Teledysk do tego porywającego hymnu ma już 75 milionów odsłon na YouTube. 

Kolejnym single Ava jest ‚Torn’! Czy przebije popularnością poprzednie piosenki?

MARCIN SÓJKA Lepiej
Swiat go zaskoczył, kiedy okazało się, że głosami widzów wygrał 9. edycję The Voice of Poland. ‚Dalej’ mogło być już tylko… ‚Lepiej’ – taki tytuł nosi najnowszy, trzeci już singiel promujący debiutancki album Marcina Sójki.

B-OK; ROXIE; KRISTIAN KOSTOV Live It Up
Roxie i Kristian Kostov we wspólnym kawałku. To murowany hit końcówki wakacji!
Roksana Węgiel, po odebraniu w Sopocie złotej płyty za swój debiut fonograficzny, przygotowała niespodziankę dla fanów. Roxie wspólnie z Kristianem Kostovem zaśpiewała ‚Live It Up’ wyprodukowane przez Borisa Milanova w ramach nowego projektu producenta – B-OK.

PATRYK KUMÓR; MICHAŁ SZCZYGIEŁ Wakacje 99
‚Wakacje 99’ to muzyczna podróż do czasów młodości Patryka, a jednocześnie rok urodzenia Michała Szczygła. Dwie osobowości, całkiem różne wokale i pokolenia połączone wspólnym flow!

THE FAIM Humans
Premiera albumu ‚State of Mind’ odbędzie się 13 września W ramach europejskiej trasy koncertwoej The Faim wystąpi 7 września w warszawskiej Hydrozagadce!
‚Humans’ to pierwszy singel zapowiadający debiutancki longplay zespołu. 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku