°C

Nowości na ten tydzień z lubuską premierą!

Warner Music

Polka, która chciała reprezentować na festiwalu Szwecję, dwa elektryzujące duety, w tym jeden jedynie okazjonalny, niesamowita Dido no i On - nasz Przemek Szczotko!

MARGARET Tempo
Jej piosenka ‚Thank You Very’ Much stała się bardzo popularna w USA. W naszym kraju Margaret ma zaś status gwiazdy! Od kilku lat zdobywa też popularność w Szwecji. Podobnie,  jak rok wcześniej, Artystka startowała w eurowizyjnych preselekcjach tego kraju. Zaprezentowała utwór zatytułowany ‚Tempo’. Do Eurowizji się nie dostała, ale przebój, przyznajcie … jak się patrzy!

ED SHEERAN; JUSTIN BIEBER I Don’t Care
Ed jest niezwykle skromnym Artystą. Oto jak w mało skomplikowany sposób potrafi poinformować fanów o nowym singlu: ‚Mamy z Justinem nową piosenkę. Nosi tytuł „I Don’t Care” i mam nadzieję, że Wam się spodoba’ – Ed Sheeran.
Za produkcję singla ‚I Don’t Care’ odpowiadają: Max Martin, Shellback I FRED.

DIDO Take You Home
Doczekaliśmy się potwierdzenia polskiej daty koncertu Dido. Koncert zaplanowany został na 16 listopada. Artystka wystąpi w poznańskiej Sali Ziemi MTP!
Ponad 40 milionów sprzedanych płyt na całym świecie, czyni Dido najlepiej sprzedającą się artystką z Wielkiej Brytanii.

Tournée Dido, złożone z 27 koncertów, rozpoczęło się 5 maja w Pradze i obejmuje m.in. Mediolan, Paryż, Brukselę, Londyn, a także Poznań.

OFENBACH Rock It
Ofenbach prezentują nowy singiel ‚Rock It’ z EPki ‚Ofenbach’!
W ciągu dwóch lat elektro-rockowy duet z Paryża Ofenbach ma na swoim koncie ponad 575 milionów streamów oraz 260 milionów wyświetleń na Youtube!

Przypomnijmy, że pierwszy światowy hit Ofenbach ‚Be Mine’ został odtworzony w serwisach streamingowych ponad 300 milionów razy, a zabawny klip do utworu odtworzono prawie 100 milionów razy na platformie YouTube. Drugi singiel ‚Katchi’ z kompozytorem Nickiem Waterhousem powtórzył sukces poprzednika – do tej pory odtworzono go ponad 150 milionów razy w streamingu, a klip wyświetlono 140 milionów razy (co więcej zdobył 6 miejsce na airplayu w Europie i #1 na Shazamie pośród utwór dance). Następnie Ofenbach połączyli siły z Benjaminem Ingrosso, kompozytorem ze Sztokholmu, który reprezentował Szwecję na Eurowizji 2018. Z tego zrodził się hit ‚Paradise’, który wylądował na drugim miejscu zestawienia najczęściej granych piosenek we francuskim radiu!

 

PRZEMEK SZCZOTKO Zostań

Najnowsza solowa odsłona Przemka już do Wszej dyspozycji!

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.