°C

Nowości na początek listopada!

Warner Music
 

Intrygujący Limboski, Ed SHerran z Camilą i Cardi B, Clean Bandit z formacją z Japonii, nowa piosenka Lanberry i Tiesto z Mabel od dziś stają w szranki. Kto zadebiutuje w najnowszym wydaniu Listy?

ED SHEERAN; CAMILA CABELLO; CARDI B. South Of The Border
Sheeran nie przestaje promować ‚No.6 Collaborations Project’. Napakowane gwiazdami wydawnictwo trafiło do sklepów w lipcu, tymczasem w sieci właśnie pojawił się nowy promujący go klip. Zrealizowany z wielkim rozmachem, przypominający właściwie krótkometrażowy film szpiegowski teledysk do ‚South Of The Border’ jest już ósmym (!) związanym nową płytą. Zarówno w piosence jak i w klipie Brytyjczykowi towarzyszą Camila Cabello i Cardi B.

 

END OF THE WORLD; CLEAN BANDIT Lost
End of the World to anglojęzyczna odmiana japońskiej supergrupy SEKAI NO OWARI, jednego z najpopularniejszego zespołów w Japonii, wyprzedającej tam największe sceny. Tworzą ją frontman Fukase wraz z Nakajin (gitara), Saori (pianino) i DJ LOVE. ‚Lost’, nagrany z Clean Bandit, łączy w sobie dzisiejszy pop z popem przyszłości, krzyżując energetyczne wokale Fukase z łatwą do nucenia linią basu stworzą przez Clean Bandit.

 

 

LANBERRY Zew
Po czterech latach sukcesów na rynku muzycznym z utworami takimi jak ‚Piątek’, ‚Gotowi Na wszystko’ czy ‚Ostatni Most’, Lanberry otwiera nowy rozdział w swojej karierze. ‚Zew’ – bo tak nazywa się premierowy singiel Artystki – to zdecydowanie najbardziej bezkompromisowy utwór z całej jej dotychczasowej dyskografii.

W drapieżnym teledysku nie zabrakło nawiązań do symboliki ezoterycznej, a Lanberry prezentuje się w całkowicie nowej, odważnej odsłonie. A wszystko to zamknięte w jak zawsze genialnej, wpadającej w ucho aranżacji.

 

LIMBOSKI Chwile
Limboski nagrał nową płytę. ‚Ucieczka Saula’ – bo taki tytuł nosi – wyznacza zupełnie nowy kierunek w twórczości tego Artysty. Wcześniej lubował się w vintage’owych brzmieniach, grał solówki gitarowe i raczej stronił o bitów i sampli. Teraz zaserwował nam zupełnie unikalne połączenie avant popu z frapującą elektroniką, a tekstowo osiąga wyżyny poetyckiej wielobarwności.

 

TIESTO; MABEL God Is A Dancer
Ikona muzyki dance Tiësto łączy siły z sensacją popu z Wielkiej Brytanii – Mabel. Efektem tego spotkania jest singiel ‚God Is A Dancer’.

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku