°C

Nowinki listowe

Musicart
 

W tygodniu coś o siedzeniu w domu, o miłości, złamanym sercu, niewłaściwych ludziach, którym poświęcamy swój czas i byciu razem. W rolach głównych Lanberry, Bars And Melody, John Newman, Artur Gadowski i Anderson .Paak z Justinem.

ANDERSON .PAAK & JUSTIN TIMBERLAKE Don’t Slack
‚Don’t Slack’ Andersona .Paaka i Justina Timberlake’a to drugi, po ‚The Other Side’ SZA i Justina Timberlake’a ujawniony utwór ze ścieżki dźwiękowej do filmu ‚Trolle 2’ (‚Trolls World Tour’). Polska premiera filmu planowana jest na 29 maja.

 

BARS AND MELODY Ain’t Got You
Z bogatą historią oraz oddaną bazą fanów, o której niektórzy wykonawcy mogą tylko pomarzyć, Bars and Melody powracają z kolejną hitową premierą. ‚Ain’t Got You’ ma wszystko, czego Generacja Z chce słuchać. Autorami kawałka są spece od przebojów – Nico Santos, Pascal Reinhard (Alma, Felix Jaehn) oraz Joe Walter (Lena, Wincent Weiss). Za produkcję odpowiada Paul Whalley (Lost Frequencies, Sigala). ‚Ain’t Got You’ to utwór o złamanym sercu.

‚Ain’t Got You’ to także początek odliczania do premiery ‚SADBOI’, albumu skomplikowanego jak życie w 2020 roku. 

 

JOHN NEWMAN Stand By Me
John Newman, autor takich hitów jak ‚Love Me Again’ czy ‚Come & Get It’, powraca z nowym utworem ‚Stand By Me’. Współautorem kawałka jest John, a wspierał go szwedzki kolektyw BLNK, który napisał m.in. ‚Paris’ dla Chainsmokers. Za produkcję utworu odpowiada Steve Mac, który ma na koncie 30 singli ze szczytu list przebojów w UK (m.in. Ed Sheeran, Mabel, Little Mix, Pink czy Jess Glynne). Dotychczas John Newman sprzedał na całym świecie ponad 6 mln egzemplarzy singli.

 

LANBERRY Tracę
‚Tracę’ to kolejna, po piosence ‚Zew’, odsłona nadchodzącej płyty Lanberry. Singiel ‚Tracę’ jest przepełniony emocjami i opowieścią o tym, jak łatwo wpuszczamy do swojego życia osoby, które nie zasługują na nasz cenny czas, uwagę i energię.
Obecność takich osób wprowadza zamęt i powoduje, że tracimy to, co w nas najlepsze. Pozwalamy, by nami manipulowano, zapominamy o sobie i własnych granicach. Jednak piosenka „Tracę” nie jest o porażce, ale o zwycięstwie. Refren podnosi na duchu i jest triumfem nad wszystkim, co próbowało pozbawić nas w życiu naszego blasku, światła i energii.

 

 

ARTUR GADOWSKI W Domu Siedź
Artur Gadowski jest wokalistą zespołu IRA, znanym również z solowych przedsięwzięć muzycznych. Wraz z córką Zuzą oraz przyjaciółmi nagrał specjalną piosenkę, zainspirowaną obecną sytuacją wszystkich Polaków, którzy powinni pozostać w swoich domach z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa. Muzycy nagrywali utwór i teledysk zdalnie, pozostając we własnych domach i mieszkaniach, pokazując tym samym, że można pracować i tworzyć pozostając w domu.

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku