°C

Nowe nagrania w poczekalni!

Universal Music Polska

Jedna krajowa i 4 zagraniczne propozycje trafiają dziś do głosowania. Wybór będzie naprawdę ciężki, wszystkie z ogormnym potencjałem. Oto szczegóły!

CNCO Pretend
‚Pretend’ to najnowszy singiel boysbandu, który co chwilę podbija listy przebojów kolejnymi hitami. Grupa po raz kolejny przygotowała przebój, od którego nie można się oderwać. ‚Pretend’ to utwór po angielsku i hiszpańsku, który już pokochowali fani zespołu na całym świecie.

SHANGUY Toukasse
Rewolucja w trio Shanguy. Po ‚La Louze’ i ‚King Of The Jungle’, dwóch wielkich przebojach, które podbiły serca słuchaczy w Polsce i nie tylko, zespół powraca z nowym singlem ‚Toukassé’ oraz z nową wokalistką – Shady.

 

MARCIN SÓJKA Dalej
‚Dalej’, drugi singiel Marcina Sójki, zwycięzcy 9 edycji The Voice of Poland, to najbardziej optymistyczny utwór wiosny 2019!  Utwór opowiada o wiośnie w sercu i o odrodzeniu (w) związku! Wszystko zależy od nas! Piosenka zarówno muzycznie, jak i w warstwie literackiej jest konsekwencją drogi obranej przez wokalistę przy debiutanckim singlu ‚Zaskakuj Mnie’, a dopełnia ją ascetyczny, przepiękny klip. Wiosna idzie, naprawiajcie błędy bo po to są, serce niech Was prowadzi jak kompas, nie cofajcie się, idźcie dalej, przed siebie, kochajcie się! Ta wiosna będzie Marcina, i nie tylko wiosna!!! Dajcie się ponieść!

 

AVICII; ALOE BLACC S.O.S
‚SOS’ to pierwszy utwór zapowiadający pośmiertny album Avicii’ego, ‚TIM’. Elegancki i nowoczesny utwór opiera się na wzniosłym wokalu Aloe Blacca oraz przestrzennej i wielowymiarowej produkcji Tima Berglinga, Albina Nedlera i Kristoffera Fogelmarka.

W osobistych notatkach Avicii’ego producenci odnaleźli informację, że do współpracy nad ‚SOS’ muzyk zamierzał zaprosić Aloe Blacca, z którym nagrał wcześniej wielki hit ‚Wake Me Up’. Nadler i Fogelmark natychmiast odezwali się do wokalisty.
– Mam wrażenie, że pisząc ‚SOS’, Avicii wyprzedził swoją epokę. Tekst dotyczy oczywiście walki z różnymi demonami. Myślę, że to niezmiernie istotny temat, o którym należy głośno mówić. Zwłaszcza, że wszystko, co przekazywał Tim, trafia głęboko do serc ludzi. Za sprawą tego singla mamy szansę dać ludziom możliwość głośnego zawołania o pomoc – przyznaje Aloe Blacc.

AURA DIONE Shania Twain
Wyjątkowa duńska pop-folkowa artystka wydała swój nowy singiel ‚Shania Twain’, którego tytuł zaczerpnęła od jednej z największych żeńskich muzycznych ikon późnych lat 90. Aura Diune wkracza donowej generacjimuzyki pop, maszerując na pierwszej linii frontu silnych kobiet. 

Nowy singiel ‚Shania Twain’ to pierwszy rozdział muzycznej narracji, którą Aura Dione podzieli się z fanami w 2019, i póki co jej najważniejszy. Aura mówi: „moja nowa muzyka jest najbardziej szczerą i kochającą, jaką mogę się podzielić ze światem.”

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.