°C

Nowe listowe propozycje!

Universal Music Polska
 

5 SOS przed premierą nowego albumu, nowa polska 17-letnia sensacja, niecodzienny duet Palomy i Jonas Blue, Andy'ego Grammera z Elle King oraz niesamowity Joel Corry! Od wyboru do koloru, na kogo zagłosujecie?

5 SECONDS OF SUMMER No Shame
5 Seconds of Summer ogłaszają premierę nowego albumu. ‚Calm’ ukaże się 27 marca. Już teraz można posłuchać singla promującego wydawnictwo – ‚No Shame’. Przypominamy, że 5SOS to gwiazda tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival, który odbędzie się w dniach 5-6 czerwca.

 

CARLA FERNANDES Jungle
Polsko-hiszpańsko-portugalska wokalistka Carla Fernandes prezentuje debiutancki singiel ‚Jungle’. Jej bliscy mówią, że urodziła się z mikrofonem w ręku. Anglojęzyczny utwór to prawdziwa bomba, która z pewnością sporo namiesza na polskim rynku. Ten niezwykle rytmiczny i wpadający w ucho kawałek doczekał się również pełnego kolorów klipu zrealizowanego na światowym poziomie. Za realizację odpowiada Dawid Ziemba, który współpracował wcześniej między innymi z Zuzą Jabłońską i Lanberry.

 

JONAS BLUE; PALOMA FAITH Mistakes
Wiele światowych hitów, miliardy streamów, platynowe płyty i role w niezwykle popularnych serialach telewizyjnych – do tej pory to łączyło producenta Jonasa Blue oraz wokalistkę Paloma Faith. Teraz do wspólnych spraw można dołączyć kolejną: singiel ‚Mistakes’. 

 

JOEL CORRY Lonely
Jest świeżo po zakończonej w Australii trasie koncertowej, nie odpoczywa, wydaje nowy singiel ‚Lonely’!  Jeśli pragniecie obejrzeć jego koncerty na żywo – zerkajcie na trasę brytyjską Sigali.

 

ANDY GRAMMER; ELLE KING Best Of You
Amerykański artysta, autor tekstów i wokalista poprzez wyjątkową autentyczność i wrażliwość zjednał sobie fanów na całym świecie. Wciąż podbija rynek muzyczny i jest uważany za jednego z najbardziej obiecujących muzyków popowych. Andy Grammer wkroczył pewnie w muzyczny świat przy pomocy popowych hymnów, które niemal od razu stały się hitami. Debiutancki album ‚Andy Grammer’ zawiera single które osiągnęły status platyny. Jego czwarty longplay – ‚Naive’, z którego pochodzi duet z Elle King, ukazał się w lipcu ubiegłego roku.

 

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku