°C

Nowa remiza OSP w Drezdenku

foto: Adam Król

Od soboty strażacy ochotnicy z Drezdenka mogą oficjalnie korzystać z nowej remizy. Stara remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Drezdenku pozostawiała wiele do życzenia – zła lokalizacja, za małe garaże i pomieszczenia były największymi problemami dla drezdeneckich druhen i druhów. 

Na oficjalnym otwarciu nowej remizy pojawili się przedstawiciele zastępów Ochotniczych Straży Pożarnych z okolicy, samorządowcy i wojewoda lubuski Władysław Dajczak. Wspólnie przecięli wstęgę. Ale to nie koniec radości drezdeneckich strażaków – już wkrótce dostaną także nowy wóz bojowy.

Podczas uroczystości przedstawiciel społecznego komitetu fundacji sztandaru dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Rąpinie przekazał ufundowany sztandar druhnom i druhom z Rąpina. Poświęcono również nową remizę oraz wręczono odznaczenia strażakom z Ochotniczych Straży Pożarnych.
Dodajmy, że nowa remiza kosztowała prawie 4 miliony złotych, cały koszt pokryły pieniądze z budżetu samorządu. 
 
Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka