°C

Nowa remiza OSP w Drezdenku

foto: Adam Król

Od soboty strażacy ochotnicy z Drezdenka mogą oficjalnie korzystać z nowej remizy. Stara remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Drezdenku pozostawiała wiele do życzenia – zła lokalizacja, za małe garaże i pomieszczenia były największymi problemami dla drezdeneckich druhen i druhów. 

Na oficjalnym otwarciu nowej remizy pojawili się przedstawiciele zastępów Ochotniczych Straży Pożarnych z okolicy, samorządowcy i wojewoda lubuski Władysław Dajczak. Wspólnie przecięli wstęgę. Ale to nie koniec radości drezdeneckich strażaków – już wkrótce dostaną także nowy wóz bojowy.

Podczas uroczystości przedstawiciel społecznego komitetu fundacji sztandaru dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Rąpinie przekazał ufundowany sztandar druhnom i druhom z Rąpina. Poświęcono również nową remizę oraz wręczono odznaczenia strażakom z Ochotniczych Straży Pożarnych.
Dodajmy, że nowa remiza kosztowała prawie 4 miliony złotych, cały koszt pokryły pieniądze z budżetu samorządu. 
 
Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.