°C

Nowa piątka do zestawienia Listy!

Taylor Swift
 

Dwa polskie nagrania z wspólnym muzycznym, stylistycznym mianownikiem, rockowy Green Day, popowa Taylor i duet Khalida z Disclosure!

TAYLOR SWIFT The Man
‚The Man’ to kolejny singiel promujący ostatni album Taylor Swift pt. ‚Lover’.
– ‚Lover’ to celebracja miłości w każdym jej odcieniu, uroku i przejawie chaosu. To pierwszy mój album, który jest w pełni mój od początku do końca i czuję w związku z tym olbrzymią dumę. Jestem bardzo podekscytowana!

 

KHALID; DISCLOSURE Know Your Worth
‚”Know Your Worth’ to drugi wspólny utwór Khalid i Disclosure – Artyści stworzyli razem międzynarodowy przebój ‚Talk’. Khalid został niedawno wybrany przez magazyn Time jedną z najbardziej wpływowych osób na świecie. Jego drugi album ‚Free Spirit’ został przesłuchany ponad 5,3 miliarda razy.

 

POPKULTURA Miłość, Zdrada
Popkultura zapowiada nowy album. Pierwszym singlem z nowego wydawnictwa jest ‚Miłość Zdrada’ pulsujący wręcz taneczny utwór z niebanalnym tekstem. Do piosenki powstał klip odwołujący się do stylistyki New Romantic. Jaskrawe kolory, vintage’owe syntezatory i stylowe gitary to wyjątkowo energiczne połączenie. Obok którego trudno przejść obojętnie.

 

PATRYCJA KOSIARKIEWICZ Ale
‚Ale’ to drugi singiel zapowiadający siódmą w dorobku płytę Patrycji Kosiarkiewicz pt. ‚Ogólnie Chodzi O To’. Album ukaże się w 2020 roku i będzie mariażem synthpopu, elektro i elementów szeroko pojętej alternatywy. Artystka jak zwykle zajęła się stroną kompozytorsko – autorską, wspomaga ją maciasuX. Utwór podobnie jak cały materiał na nadchodzący krążek powstał w domowym studiu w otoczeniu klasycznych brzmień analogowych syntezatorów i automatów perkusyjnych. Miks jest dziełem Patryka Tylzy, jednego z najzdolniejszych realizatorów młodego pokolenia.

GREEN DAY Oh Yeah!
‚Oh Yeah!’ jest drugim singlem amerykańskiej formacji  Green Day z trzynastego albumu ‚Father of All Motherfuckers’ (2020). 

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku