°C

Niewidzialni bohaterowie czasu pandemii

fot. K.Gonera
 

Salowa, lekarz, pielęgniarka, sprzątaczka, fizjoterapeuta i ratownik. To tylko niektórzy pracownicy szpitali pracujący z narażeniem zdrowia i życia od początku pandemii. Dziś ich twarze można zobaczyć na wielkim bilbordzie w Warszawie. Wśród nich są także Lubuszanie.

Projekt o nazwie Bohaterowie, to inicjatywa fotografów zrzeszonych pod szyldem Nanga Pictures. W ten sposób wyrazili oni hołd pracownikom szpitali, którzy w ciężkim czasie ogarniętym COVID-19 walczyli o każde zagrożone wirusem życie. Kilkoro bohaterów to personel żagańskiej filii 105. Kresowego Szpitala Wojskowego. Rozmawiał z nimi Krzysztof Gonera:


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku