°C

„Niepełnosprawni w czasie pandemii…”- reportaż Izabeli Patek

PATEK
 

Premiera w środę po 18.00.

Pandemia zmieniła i utrudniła życie nam wszystkim. Jednak szczególnie mocno odczuły to rodziny osób niepełnosprawnych i one same. Gdy zamykano szkoły i placówki opiekuńczo- wychowawcze rodzice dzieci z niepełnosprawnością intelektualną znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji. Obok codziennej opieki sami musieli prowadzić zajęcia edukacyjne oraz terapeutyczne. W maju gdy placówki wróciły do prowadzenia zajęć, stworzono nowy system pracy w warunkach reżimu sanitarnego. Czy się sprawdza. Jak pracuje się wychowawcom, terapeutom, nauczycielom w czasie pandemii ? Jak radzą sobie rodzice i dzieci? Próba odpowiedzi na to pytanie w reportażu Izabeli Patek.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku