°C

Niemal krajowy zestaw nowości listowych!

Panic! At The Disco
 

To będzie bardzo ładny, bardzo różnorodny i na pewno zaskakujący zestaw piosenek. Solowa, bardzo radiowa Ania, duet producencki Donatan i Robert Lewandowski z Mesajahem, Sarsa z kolejną odsłoną przed premierą albumu, Paweł Domagała i w końcu jeden jedyny zagraniczny rodzynek - formacja Panic! At The Disco!

SARSA Tęskno Mi
‚Tęskno Mi’ to najnowszy singiel Sarsy i zapowiedź jednego z najbardziej wyczekiwanych albumów 2019 roku – ‚Zakryj’.
Artystka zapowiada swoją trzecią płytę osobliwymi singlami ‚Zakryj’, ‚Carmen’ i ‚Tęskno Mi’, będącymi połączeniem poetyckiego tekstu z nośną, organiczną aranżacją.

 

 

PAWEŁ DOMAGAŁA Czasami
O każdej piosence z płyty ‚1984’ mówię, że jest osobista, ale ‚Czasami’ jest zdecydowanie najbardziej osobistym utworem – mówi Paweł Domagała – To zapis stanu, w którym wydaje się, że gorzej być nie może, nie widać najmniejszej szansy na poprawę, a wszystko w czym pokładaliśmy nadzieję, rozpada się na naszych oczach. I wtedy zdarza się cud. Nie chodzi tu o cud spektakularny, ale mały i codzienny. Po prostu we właściwym miejscu i czasie trafiamy na jakąś osobę. Może to być partner czy partnerka, ale może to być przelotne spotkanie, które ma niezwykłą moc. Takie cuda zdarzają się każdemu z nas – dodaje muzyk.

 

DON & RL9 Nie Poddawaj Się
Donatan i Robert Lewandowski powracają na rynek muzyczny. ‚Nie Poddawaj Się’ to drugi singiel z projektu DON & RL9, w którym za część muzyczną odpowiedzialny jest Donatan, a rolę producenta wykonawczego sprawuje Robert Lewandowski.
Tym razem panowie zaprosili do projektu Mesajah – jednego z najpopularniejszych artystów reggae w Polsce.

 

 

ANIA KARWAN Słucham Cię W Radiu Co Tydzień
Po radiowym przeboju – ‚Głupcy’ i przejmującej balladzie ‚Czarny Świt’, Ania Karwan na trzeci singiel, promujący jej debiutancki album wybrała utwór ‚Słucham Cię w Radiu Co Tydzień’. Do piosenki powstał teledysk według scenariusza oraz w reżyserii Dawida Klepadło. W klipie wystąpili Ania Karwan i Konrad Jałowiec.
‚Słucham Cię w Radiu Co Tydzień’ to sentymentalna podróż w przeszłość. O czym i o kim jest ta historia? To pozostanie moją słodką tajemnicą. Za każdym razem, kiedy śpiewam tę piosenkę rozpala się w moim sercu iskra. Ona „jeszcze się tli” i pewnie będzie na zawsze”.

 

 

 

PANIC! AT THE DISCO Hey Look Ma, I Made It
‚High Hopes’ nie tak dawno został pierwszym platynowym singlem Panic! At The Disco w Polsce! Mogłoby się więc wydawać, że nie bez powodu kolejnym singlem z płyty ‚Pray For The Wicked’ został proroczy” utwór ‚Hey Look Ma, I Made It’. Piosenka już teraz została odtworzona w serwisie Spotify prawie 60 milionów razy, a klip do niej na YouTube ma już ponad 30 milionów wyświetleń. Ze względu na dynamikę wzrostu popularności ‚Hey Look Ma’ już teraz mówi się, że w krótkim czasie może nie tylko powtórzyć sukces High Hopes, ale nawet go przebić!

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku