°C

Nie tylko Bonda i Mróz

RADIOWIECZÓR

Podstawowa formuła kryminału jest niezmienna od lat i stanowi połączenie trzech składników : atmosfery, trupa i człowieka. Razem tworzą zagadkę

Moda na polskie kryminały trwa w najlepsze.Najbardziej poczytni rodzimi autorzy doganiają pisarzy skandynawskich.

Piotr Borlik to autor cyklu kryminałów z Agatą Stec. Napisany z brawurą i mistrzowską precyzją kryminał plastyczny jak serial i dynamiczny jak życie. „Boska proporcja” jest pierwszą częścią trylogii, której kolejne tomy to „Materiał ludzki” i „Białe kłamstwa” .

Znalezione obrazy dla zapytania borlik piotr boska proporcja

1 i 2 tom w księgarniach Wydawnictwo Pruszyński i S-ka.

12 odpowiedzi na “Nie tylko Bonda i Mróz”

  1. Kryminał jako gatunek literacki ma teraz świetny okres prosperity , autorów bez liku i pomysły na te intrygi i zbrodnie 🙂 coraz ciekawsze i skrajnie wymyślne . Ale w obecnym świecie dobrze się mają właśnie kryminały ,komedie romantyczne i obyczajowe tematy ,taki zamiennik naszej własnej rzeczywistości na tą wymyśloną ,taką którą możemy ruchem ręki zamknąć i odłożyć na półkę albo i do lamusa to tylko książka . Historia opisana ,zamknięta w kartach książek taka prosta i łatwa .

  2. Urszula Sipińska śpiewała dawno bo dawno , -Są takie dni w tygodniu ,gdy nic się nie udaje – prawda , nie wiadomo dlaczego ale to jakaś wykładnia życia jest ,chcemy ,nawet bardzo ale mimo tego jest jak jest . Inni też chcą poczuć odrobinę szczęścia i tego dobrego losu 🙂

  3. A jednak jeszcze raz wróciłam ,na moment , na chwilę ,pamiętam pana Wojtka ,dzwonił często ,w swój sposób wierszem komentował aktualne wydarzenia ,wspominał swoje zauroczenie i zakochanie w muzyce lat sześćdziesiątych ,rock i właśnie zostają we wspomnieniach .[Pięknie się wypowiadał i wspominał swoją młodość ,szkoda i żal ,zostają wspomnienia.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.