°C

Nie ma dnia…

W TWOJEJ SPRAWIE

W życiu często spotyka nas niesprawiedliwość. Wypadki, choroby, czy klęski żywiołowe nie dają się w ogóle traktować w kategoriach sprawiedliwości, bowiem każdy człowiek ma swoje własne zdanie na temat uczciwości i sprawiedliwości.
Czym innym jest poszukiwanie sprawiedliwośći w instytucjach do tego powołanych.  Powracamy do spraw z ubiegłego 2021 roku.

Historii bardzo długiej drogi po sprawiedliwość najmniejszej Spółdzielni w kraju „Wilkowo” pod Świebodzinem

Wymiar Sprawiedliwy
 
 
 Czy „Komin niezgody” ostry sąsiedzki spór trafił do sądu?
 
Dlaczego komin przecieka - Architektura i budownictwo
 
Na jakim etapie jest śledztwo w sprawie podejrzenia nieprawidlowości a także narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub cięzkiego uszczerbku na zdrowiu w Domu Pomocy Społecznej- Domu Kombatanta w Zielonej Górze?
 
Prokuratura prowadzi śledztwo w zielonogórskim Domu Kombatanta, chodzi o  śmierć mieszkańców
 
 

REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku