°C

„Nasza Kasia ”- reportaż Elżbiety Wozowczyk-Leszko

leszko
 

W cyklu "Reportaż na bis" w środę po 18.00. Na przełomie starego i nowego roku reportażyści RZ przypominają audycje, które pod czas nagrywania materiału najbardziej zapadły im w pamięć.

Dobrobyt i zadowolenie z życia bierze się z pracy, aktywności i pozytywnego myślenia. Przekonali się o tym mieszkańcy Nietkowic i okolicznych wsi, którzy stworzyli Spółdzielnię Socjalną „Nasze Zaodrze”. Ze względu na specyficzne położenie wsi, niełatwo tu o stałe miejsce pracy i comiesięczną pensję. Na szczęście mają tu swoją liderkę, która natchnęła ich swoją energią i pomysłami. Pani Katarzyna Wajler-Kielka w pewnym momencie swojego życia zrezygnowała z bezpiecznej stałej posady i postanowiła rozpocząć realizację swoich autorskich pomysłów zachęcając do współpracy mieszkańców rodzinnej wsi.

Tak było…

A tak jest teraz…

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku