°C

Najlepsza piątka połowy miesiąca!

Universal Music Polska
 

Bastille z Alessią, nowa Cleo, ale także Limboski, Roksana Węgiel z reedycji oraz Sam Smith w coverze! Nie możesz tego przegapić!

BASTILLE: ALESSIA CARA Another Place
Bastille przedstawia nowy singiel ‚Another Place’ – z gościnnym udziałem Alessi Cary. Piosenka w oryginalnej wersji znalazła się na nowym albumie zespołu, ‚Doom Days’. Nowy duet to efekt wspólnego występu Bastille i Alessi w Toronto.

 

LIMBOSKI Chwile
Limboski nagrał nową płytę. Ucieczka Saula – bo taki tytuł nosi – wyznacza zupełnie nowy kierunek w twórczości tego Artysty. Wcześniej lubował się w vintage’owych brzmieniach, grał solówki gitarowe i raczej stronił o bitów i sampli. Teraz zaserwował nam zupełnie unikalne połączenie avant popu z frapującą elektroniką, a tekstowo osiąga wyżyny poetyckiej wielobarwności. Pobyt w Berlinie dał artyście mnóstwo inspiracji. Przy tym wszystkim Limboski zachował swój styl i charakterystyczny pazur, a melodie wpadają w ucho jak zawsze.

 

 

ROKSANA WĘGIEL Potrafisz
Roksana Węgiel tym razem prezentuje polski singiel ‚Potrafisz’. Do utworu powstał barwny teledysk w pełni odzwierciedlający emocjonalność utworu.
Piosenki nie zabraknie na limitowanej edycji specjalnej jej debiutanckiego albumu.

 

 

SAM SMITH I Feel Love
Sam Smith coveruje klasyczny utwór ‚I Feel Love’ z repertuaru Donny Summer! Za produkcję odpowiada stały współpracownik Artysty, Guy Lawrence (Disclosure).

 

CLEO Dom
Wzruszająca Cleo w piosence i klipie ‚Dom’. Słowianka wraca! Utwór ‚Dom’ to powrót Cleo do folkowych korzeni. Piosence towarzyszy zachwycający wizualnie teledysk, gdzie tunezyjskie plenery idealnie łączą się ze słowiańskimi, tradycyjnymi widokami. W klipie oglądamy wzruszającą, bardzo osobistą historię Cleo związaną z jej babcią.

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku