°C

Na pomoc maleńkiej Ani, która walczy o życie

Radio Zachód Interwencje
 

Ania Orłowska z Zielonej Góry choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Ma niespełna roczek. Zmaga się z SMA od drugiego miesiąca życia. Lek który może uratować życie Ani kosztuje 9.5 mln złotych.

Trwa walka z czasem. Dziś o tym jak czuje się Ania i jak można jej pomóc będą mówić w programie Radio Zachód Interwencje:

W pierwszej części programu Michał Orłowski – tata Ani oraz dr Magdalena Chrościńska – Krawczyk – jedyny lekarz w Polsce, który zajmuje się terapią genową SMA.

W drugiej części Ewa Antonowicz – główny koordynator internetowych zbiórek, Paweł Pokorski – koordynator inicjatyw lokalnych, Ewa Sawicka – darczyńca, pracownik Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Zielonej Górze.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku