°C

Na listy wraca nazwisko Kelly!

Universal Music
 

Wraca także Boss, Sting pojawia się u boku Melody Gardot, w duecie pojawi się także Robbie WIlliams i James Arthur! Oto nasze propozycje!

BRUCE SPRINGSTEEN Letter To You

‚Letter To You’ to nowy studyjny album Bruce’a Springsteena z E Street Band, który pojawi się na sklepowych półkach już 23 października. To rockowa płyta napędzona brzmieniem sygnowanym przez uwielbiany przez fanów Bossa zespół. Wszystkie kompozycje zostały zarejestrowane w domowym studiu Bruce’a w New Jersey.

 

THE STRUTS; ROBBIE WILLIAMS Strange Days

Ten elektryzujący duet podnosi na duchu. Choć ‚Strange Days’, podobnie jak i cały album The Struts, powstawał w czasie kwarantanny, pomysł na piosenkę pojawił się w głowie wokalisty Luke’a Spillera już latem 2019. Jednak aż do czasu lockdownu nikt nie spodziewał się, że w piosence pojawi się sam Robbie Williams.

 

MELODY GARDOT; STING Little Something

Znana na całym świecie wokalistka i kompozytorka Melody Gardot zapowiada swój długo wyczekiwany nowy album wraz z wydaniem spektakularnego singla, w którym łączy siły z 17-krotnym zdobywcą nagrody Grammy, ikoną muzyki – Stingiem. 

 

MICHAEL PATRICK KELLY Beautiful Madness

‚Beatiful Madness’ to singiel wokalisty Michaela Patricka Kelly, piosenkarz i autora piosenek, który przez wiele lat występował wraz z rodzeństwem w zespole The Kelly Family. Utwór dotarł do pierwszej 20. niemieckiej listy airplay.

 

SIGALA; JAMES ARTHUR Lasting Lover

Nominowany do BRIT Award brytyjski DJ i producent Sigala, wraz z uznanym wokalistą Jamesem Arthurem, zaprezentował nowy singiel ‚Lasting Lover’. To singiel, który ma wszystko, by stać się kolejnym klasykiem w dyskografii Sigali. Natychmiast rozpoznawalny głos Jamesa Arthura dodaje brzmieniu Sigali surowej energii – efekt to prawdziwa dance-popowa perfekcja.

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku