°C

Mołdawianie na stażu w Dobiegniewie

foto: Adam Król

W Dobiegniewie od poniedziałku przebywa delegacja z Mołdawii, która zapoznaje się w praktyce z modelowym procesem rewitalizacji jaki ma miejsce w Dobiegniewie.

Tygodniowy staż odbywają czterej przedstawiciele mołdawskiej administracji centralnej, regionalnej oraz lokalnej. Podczas pobytu zaprezentowano zostały doświadczenia dotyczące rewitalizacji obszarów w Dobiegniewie.

Dziś mołdawscy przedstawiciele spotkali się w Stowarzyszeniu Wspierania Małej Przedsiębiorczości i zapoznali się z możliwościami finansowania przedsiębiorstw oraz rozwoju ekonomii społecznej. 

Staż organizowany jest w ramach projektu Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju i ma na celu pokazać jak w praktyce prowadzony jest proces odnowy miast.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.