°C

Misterium Męki Pańskiej

fot: ks. Mariusz Pawlina
 

Radio Zachód zaprasza w Wielki Piątek na Misterium Męki Pańskiej - słuchowisko opisujące ostanie chwile z życia Pana Jezusa, Jego śmierć i chwalebne Zmartwychwstanie.

Ukazanie prawdy o wielkiej miłości Boga, który daje siebie w ofierze krzyża dla zbawienia każdego grzesznego człowieka, to główny cel misterium. Jest jednym ze środków stwarzających możliwość pogłębienia wiary i zbliżenia do Boga. Pomaga wiernym w lepszym przygotowaniu do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Misterium zostało przygotowane w formie słuchowiska, aby wierni za pośrednictwem radia mogli w Wielki Piątek rozważać Mękę Pańską. Usłyszymy w nim m.in. słowa św. Jana Pawła II oraz kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Aktorami są wierni z trzech gołdapskich parafii. Scenariusz i reżyseria: ks. Mariusz Pawlina – wikariusz parafii pw. NMP Matki Kościoła w Gołdapi (diecezja ełcka). Muzyka: Marcin Pyciak.

Posłuchaj:

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku