°C

METEROIDS!

METEROIDS
 

KTO TO TAKI ZDOLNY? To nastoletni zespół rockowy METEROIDS! W dzisiejszym odcinku Leon, Jakub, Filip, Jan i Hubert opowiedzą, jakie są ich największe rock'n'rollowe marzenia? Który z nich jest liderem na etacie i jak radzą sobie na Sulęcińskiej Liście Przebojów tygodnika Billboard ;-)

Jeżeli macie jakieś niesamowite zdolności, np. wiecie, że Elvis Presley nie był słynnym piłkarzem... tylko słynnym żołnierzem ;-) albo macie jakieś ciekawe hobby? Dajcie znać na ktototakizdolny@zachod.pl i zostańcie bohaterami odcinka programu o najzdolniejszych Lubuszanach! KTO TO TAKI ZDOLNY? zawsze w niedzielę po 18:00 tylko z Radiem ZACHÓD!
Stay Tuned, Marek Starybrat


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku