°C

Lubuskie Kiszonki!

KTO TO TAKI ZDOLNY?
 

W dzisiejszym programie ,,KTO TO TAKI ZDOLNY?" o najzdolniejszych Lubuszanach - Damian Kadłubiski, czyli LUBUSKIE KISZONKI!!!
W dzisiejszym odcinku Damian zapewni, że kisić można dosłownie wszystko - nawet jajka i śledzie!!! Podpowie też, jak zacząć swoja przygodę z kiszonkami i obali mit, że trzeba być do tego w wieku 60+...

Jeżeli masz jakieś niesamowite zdolności, np. wiesz, że zakisić można nie tylko ogórki... albo masz ciekawe hobby - daj znać na ktototakizdolny@zachod.pl i zostań bohaterem odcinka programu o lubuskim kwiecie kreatywności na co dzień!
Zapraszam, Marek Starybrat.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku