°C

LUBUSKI WŁĄCZNIK: Koło Gospodyń Wiejskich w Czerlejewie

Fot. Koło Gospodyń Wiejskich w Czerlejewie

Dziś w ramach prezentacji uczestników 6. edycji konkursu „Lubuski Włącznik. Lider biznesu społecznego” odwiedzamy z mikrofonem Koło Gospodyń Wiejskich w Czerlejewie.


Lubuski Włącznik. Lider biznesu społecznego

Do 30 czerwca Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze w partnerstwie z Regionalnym Komitetem Rozwoju Ekonomii Społecznej czekał na zgłoszenia lubuskich podmiotów ekonomii społecznej i urzędów w VI edycji konkursu “Lubuski Włącznik. Lider Biznesu Społecznego”.

Założeniem konkursu jest wzmocnienie pozycji podmiotów ekonomii społecznej (stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, spółek non profit, centrów integracji społecznej), a także wyróżnienie jednostek samorządu terytorialnego, które w aktywny sposób wspierają III sektor oraz przedsiębiorstwa społeczne.

W kategorii „Podmiot Ekonomii Społecznej W Koronie” wpłynęło aż 39 zgłoszeń, natomiast w kategorii Urząd Przyjazny Podmiotom Ekonomii Społecznej wpłynęło 14 zgłoszeń.

Emisja audycji prezentujących uczestników konkursu „Lubuski Włącznik” w Radiu Zachód rozpocznie od 6 września. Audycje będą emitowane codziennie po godz. 11:15 a ponownie będzie można ich wysłuchać na tej stronie.

 

LUBUSKI WŁĄCZNIK: Koło Gospodyń Wiejskich w Czerlejewie | Radio Zachód

LUBUSKI WŁĄCZNIK: Koło Gospodyń Wiejskich w Czerlejewie | Radio Zachód

LUBUSKI WŁĄCZNIK: Koło Gospodyń Wiejskich w Czerlejewie | Radio Zachód

 


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku