°C

LONDON GRAMMAR – „Californian Soil”

 

Wyczekiwany album London Grammar! Na „Californian Soil” znajdziemy poprzednie single grupy - „Baby It’s You” oraz Lose Your Head”, za współprodukcję których odpowiedzialny jest George FitzGerald. Na krążku nie zabraknie również najnowszego utworu „How Does It Feel” (prod. Steve Mac), który prezentuje twórczość zespołu ze świeżej, zaskakującej strony.

O singlu Hannah Reid opowiada: „Zawsze kochałam muzykę pop. Mam wiele ulubionych artystek i kompozytorek, które są młodsze ode mnie, ale mają na koncie wspaniałe popowe hity. „How Does It Feel” narodziło się z eksperymentu, a stało się jedną z moich ulubionych piosenek na płycie. Razem z naszą bardziej alternatywną odsłoną, ten kawałek pokazuje nadchodzący album London Grammar w nowym świetle, na czym zawsze mi zależało.”

London Grammar tworzą Hannah Reid, Dan Rothman i Dot Major. W 2013 debiutowali albumem „If You Wait”, który ma już status podwójnej platyny w UK. W 2017 ukazał się drugi krążek zespołu, „Truth is A Beautiful Thing”, który w Wielkiej Brytanii dotarł do szczytu list sprzedaży. Do tej pory zespół sprzedał 3 miliony płyt oraz milion biletów na swoje koncerty, a liczba streamów katalogu przekroczyła miliard.

Grupa ma na koncie współpracę z takimi nazwiskami jak Paul Epworth, Flume czy Disclosure, jak również ze słynnym domem mody Dior. London Grammar otrzymało wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, w tym Ivor Novello Award oraz nominacje do BRIT. Od niedawna, w serialu „Normal People” – adaptacji bestsellerowej powieści o tym samym tytule – można usłyszeć ich utwór „Hey Now (Arty Remix)”.

Lista utworów:

1. Intro
2. Californian Soil
3. Missing
4. Lose Your Head
5. Lord It’s a Feeling
6. How Does It Feel
7. Baby It’s You
8. Call Your Friends
9. All My Love
10. Talking
11. I Need The Night
12. America


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku