°C

Lodołamacze

W TWOJEJ SPRAWIE

 To polski konkurs  organizowany od 2006, adresowany do pracodawców, instytucji i organizacji,  mający na celu przełamywanie  uprzedzeń związanych z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnością, promujący tworzących dla nich odpowiednie warunki pracy. Organizatorem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

 W Tym  roku wśród laureatów znaleźli się Lubuszanie. W kategorii Zakład Pracy Chronionej I miejsce i Statuetkę LODOŁAMACZ 2018 otrzymał Szprotawski Zakład Aktywności Zawodowej ze Szprotawy. Wyróżnienie w kategorii Otwarty Rynek Pracy zdobyła Odrzańska Spółdzielnia Socjalna z Krosna Odrzańskiego. W kategorii Przyjazna Przestrzeń wyróżniony został Lubuski Szpital Specjalistyczny Pulmonologiczno-Kardiologiczny w Torzymiu sp. z o.o. Wyróżnienie w kategorii Zdrowa Firma zdobył Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim, a w kategorii Dziennikarz bez Barier Grażyna Walkowiak z Radia Zachód.

 

 

W Twojej Sprawie 27.09.2018 r. Lodołamacze 2018

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.