°C

Lionel Richie – „Hello From Las Vegas”

 

Lionel Richie zabiera fanów w spektakularną muzyczną podróż z albumem „Hello From Las Vegas”. Nagrania odbyły się w Zappos Theater w Planet Hollywood Resort and Casino. Richie wykonał wówczas przekrojowy materiał ze swojej imponującej kariery, w tym hity solowe („All Night Long”, „Hello”, „Say You, Say Me”, „Dancing On The Ceiling”, „Truly”) i z The Commodores („Three Times a Lady”, „Easy”). Nie zabrakło również ikonicznego utworu „We Are the World”.

Lionel Richie ma na koncie ponad 100 mln sprzedanych albumów, Oscara, Złoty Glob, cztery nagrody Grammy oraz szereg innych nagród i wyróżnień. Jest jednym z dwóch kompozytorów, którzy przez 9 lat z rzędu mieli numer 1 na listach przebojów w USA. Od 2018 artysta spełnia się w nowej roli – jurora w „American Idol”.

Lista piosenek:

01. Easy – My Love
02. Truly
03. You Are
04. Stuck on You
05. Dancing on the Ceiling
06. Three Times a Lady
07. Sail On
08. Brick House
09. Hello
10. Say You, Say Me
11. We are the World
12. All Night Long

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku