°C

Linie krwi

RADIOWIECZÓR

Może być zdjęciem przedstawiającym książka

Debiut powieściowy Jesmyn Ward – dwukrotnej zdobywczyni National Book Award, autorki Śpiewajcie, z prochów, śpiewajcie oraz Zbierania kości.

Ponadczasowa opowieść o amerykańskim Południu, braterskiej miłości i rodzinnym konflikcie.

Wspaniale, że polski czytelnik wreszcie dostaje do rąk książkę, od której Ward zaczęła opisywanie doskonale jej znanej części Ameryki, miejsca, w którym się wychowała i które – jak podkreśla w wywiadach – na zawsze ją ukształtowało.

0 21.30  Strzał w serce . To reportaż, który ukazał się w audycji W Twojej Sprawie  (dzisiaj tylko fragment)

W środku Zielonej Góry, decyzją Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Zielonej Górze, kilka lat temu  – dwa domy mają być wyburzone. Ich właściciele twierdzą, że  przez lata PINB  pozostawał bierny wobec przedkładanych przez nich dokumentów, wniosków, zastrzeżeń, zażaleń, opinii biegłego sądowego w dziedzinie budownictwa, jednocześnie przystając na wszelkie żądania właściciela niezabudowanej działki dzielącej ich posesje.

W niedzielę 5 grudnia w Polsacie w audycji Państwo w Państwie zobaczycie  też tę historię. Początek 19.30

 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku