°C

Liam Gallagher – Why Me, Why Not

 

Takich legend jak grupa Oasis mamy dość mało. Szczególnie, kiedy w tej grupie pojawia się jeden z najbardziej nietuzinkowych wokali. Mowa o Liamie Gallagherze, który właśnie pokazał światu swój solowy album.

Liam nie zatrzymuje się nawet na chwilę, jest artystą, który nigdy nie spoczywa na laurach. Ma na swoim koncie wyprzedane plenerowe koncerty, nagrody od Q, NME i GQ, film dokumentalny „As It Was”, a teraz prezentuje nowe wydawnictwo.  „Why Me? Why Not.” to drugi solowy album Liama Gallaghera. Na okładce płyty  znajduje się jego portret autorstwa Toma Bearda. 

Utwory, które promowały album przed premierą to „Shockwave „, „The River” oraz „Once”.  Piosenka „The River” wzywa obecne pokolenie do walki o zmianę. Została napisana wspólnie przez Liama i producenta utworu, Andrew Wyatta, który był kluczowym współpracownikiem na solowym albumie Liama, „As You Were”. Jak tłumaczy Liam: „Nosi mnie…Nosi mnie, bo żyję, bo tworzę muzykę. To bardzo miłe uczucie powrócić z nową muzyką, bo to oznacza, że mogę wyjść do ludzi, zagrać fajne koncerty i trochę podokuczać. Bądźmy szczerzy, beze mnie jest nudno.”    

Spis piosenek:

1. Shockwave

2. One of Us

3. Once

4. Now That I’ve Found You

5. Halo

6. Why Me? Why Not

7. Be Still

8. Alright Now

9. Meadow

10. The River

11. Gone

12. Invisible Sun

13. Misunderstood

14. Glimmer

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku