°C

Łatwo nie będzie, w poczekalni same pewniaki!

Sony Music

Kolejna muzyczna zagwostka na nowy tydzień. Który z nowych singli w poczekalni skradnie Wasze serca?

Refleksyjna Sarsa, pulsacyjny Mariusz Wawrzyńczyk, duet Filatov & Karas, Calvin Harris z fantastycznym Samem Smithem w tandemie, czy też może urodzinowa kompilacja wielu hitów Króla Popu autorstwa Marka Ronsona?

SARSA Zakryj
Singiel zapowiada trzeci solowy album Artystki. Sarsa jest autorką muzyki, słów, a także producentką muzyczną utworu. Wydanie utworu zapowiadało 9 grafik na Instagramie, które w sposób symboliczny nawiązują do zjawiska synestezji.

„Utwór jest wielowarstwowy, to nie tylko muzyka i tekst oparty na moich doświadczeniach i wrażliwości, ale również dodatkowy symboliczny przekaz, którego odszyfrowanie pozostawiam indywidualnej kreatywności każdego mojego odbiorcy. Moi fani są do tego przyzwyczajeni i mają bardzo wysoką inteligencję emocjonalną, więc wierzę w to, że spełnię ich oczekiwania najnowszym singlem.”

 

 

MARIUSZ WAWRZYŃCZYK Labirynt Myśli
‚Labirynt Myśli’ to efekt współpracy Mariusza z znakomitym kompozytorem Markiem Kościkiewiczem. Utwór ten znajduje się na solowej debiutanckiej płycie artysty ‚Zawsze Pod Wiatr’.

„Z Markiem poznaliśmy się na festiwalu muzycznym Carpathia Festival w Rzeszowie, dzięki Ani Czenczek, która Nas ze sobą poznała! Po kilku miesiącach pojawiłem się u Marka w studio by pomóc mu zarejestrować „demo” do jego muzycznych projektów. Współpraca tak dobrze nam się układała, że Marek podarował mi jedną ze swoich kompozycji. To niezwykle kreatywny i doskonały kompozytor, ale także autor tekstu, który naszą piosenkę napisał w niecałą godzinę”.

 

 

FILATOV & KARAS Highway
Filatov & Karas mają łącznie ponad 300 mln streamów globalnie, a z każdym dniem grono ich fanów powiększa się. Po sukcesach poprzednich singli przebojowy duet ma w zanadrzu kolejny hit!
Najnowszy singiel – ‚Highway’ – to Filatov & Karas w szczytowej formie. Muzycy przygotowali dla słuchaczy kawałek kipiący energią, z uzależniającą mieszanką popu i muzyki klubowej. Główną rolę w teledysku zagrali sprawcy całego zamieszania.
Producenci i songwriterzy z Moskwy nie spoczęli jednak na laurach. Kolejne piosenki, które zapewniły im stałą obecność na listach przebojów, to ‚Tell It To My Heart’ oraz ‚Time Won’t Wait’!

 

 

CALVIN HARRIS; SAM SMITH Promises
Jeden z najpopularniejszych artystów i twórca niezliczonej ilości hitów Calvin Harris powraca z nowym utworem ‚Promises’, w którym gościnnie udziela się zdobywca Oscara, Złotego Globu i kilku nagród Grammy, wokalista i kompozytor Sam Smith. ‚Promises’ to singlowy następca hymnu trwających jeszcze wakacji, czyli ‚One Kiss’ z Dua Lipą. Piosenkę w serwisach streamingowych odsłuchano już ponad 830 milionów razy a utwór trafił na 1 miejsce Airplay Chart w większości krajów w Europie, także w Polsce. W Wielkiej Brytanii na szczycie list sprzedaży singli spędził 8 tygodni.

 

 

MICHAEL JACKSON; MARK RONSON Diamonds Are Invincible
Celebrując „Diamentowe urodziny” Michaela Jacksona, Sony Music / Legacy Recordings wydaje nowy singiel ‚Diamonds Are Invincible’, zawierający ponadczasowe, ulubione utwory Artysty.
Ten specjalny singiel został stworzony przez Marka Ronsona. Według Marka, praca nad stworzeniem tego singla była „niesamowitym, inspirującym i szalonym zadaniem, aby połączyć w jedno tyle hitów”.

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.