°C

Labrinth, Sia & Diplo Present LSD ‎– LSD

Projekt LSD wyewoluował w wyniku bardzo naturalnego porozumienia między Sią i Labrinthem, którzy pewnego wieczora napisali razem piosenkę. Szybko zorientowali się, że w kolejce jest wiele kolejnych piosenek, które powinny powstać.

Debiutancki album projektu LSD, który założyli wspólnie Sia, Diplo i Labrinth, jest już dostępny w sklepach na CD oraz w serwisach cyfrowych. Grupa zapowiedziała także, że 24 kwietnia po raz pierwszy wystąpi razem – w programie The Ellen DeGeneder Show wykonają wspólnie utwór „No New Friends”. Premiera teledysku do najnowszego singla promującego album „LSD” ukaże się w najbliższych tygodniach.Wkrótce dołączył do nich Diplo i tak narodziła się popowa supergrupa. Album „Labrinth, Sia & Diplo present… LSD” poprzedziły premiery utworów „Genius”, „Audio”, „Thunderclouds”, „Mountains” i „No New Friends”.

Spis piosenek:

1. Welcome to the Wonderful World of

2. Angel in Your Eyes

3. Genius

4. Audio

5. Thunderclouds

6. Mountains

7. No New Friends

8. Heaven Can Wait

9. It’s Time

10. Genius (Lil Wayne Remix)

/SONY

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.