°C

Kuratorium oświaty podsumowuje konkursy przedmiotowe

Fot.: A. Steciąg
 

W Sulęcinie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych zorganizowanych przez Lubuskie Kuratorium Oświaty.

W mijającym roku szkolnym uczniowie lubuskich szkół mogli wziąć udział w 10 konkursach – z języka polskiego, angielskiego, niemieckiego i francuskiego, a także biologii, chemii, fizyki, geografii i historii. Mimo pandemii, zainteresowanie tymi konkursami było bardzo duże, bo na etapie szkolnym do konkursu zgłosiło się prawie 12,5 tys. uczniów, z których132 uzyskało tytuł laureata, a 481 finalisty danego konkursu.

Nieprzypadkowo uroczyste podsumowanie wszystkich 10 konkursów przedmiotowych Lubuskiego Kuratorium Oświaty odbyło się w Szkole Podstawowej nr 1 w Sulęcinie, bo to właśnie ta szkoła ma w tym roku najwięcej laureatów i finalistów:

 

 

 


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku