°C

Które wydarzenia roku 2021 na świecie uznajemy za najważniejsze?

Otwarty Mikrofon
 

Mijający rok 2021 obfitował w międzynarodowe wydarzenia polityczne znaczącej rangi począwszy od zaprzysiężenia Josepha Bidena na prezydenta Stanów Zjednoczonych a skończywszy na powołaniu nowego rządu RFN.

W 2021 roku doświadczyliśmy drugiego roku pandemii COVID-19. Mijający rok upłynął również pod znakiem rywalizacji amerykańsko – chińskiej i prób odzyskania mocarstwowej pozycji przez Federację Rosyjską. Wydarzeń dużej rangi było znacznie więcej.

W Otwartym Mikrofonie Radia Zachód pytamy; Które wydarzenia roku 2021 uznajemy za najważniejsze? Czy mogą doprowadzić do zmian w porządku światowym? Pyta Adam Ruszczyński

Od godz. 12:10 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 oraz na komentarze.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku